Aktivity

Naším cílem je, aby se u nás hosté cítili jako doma, proto jsme pro rodiny s malými dětmi vytvořili útulný dětský koutek i dětské hřiště. Mysleli jsme ale rovněž na Vás, dospělé, a srdečně doufáme, že se níže uvedenou nabídkou alespoň přiblížíme Vašim představám a očekáváním. V ceně ubytování je každému hostu k dispozici krytý bazén a bezdrátové wifi připojení. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy, rodinné oslavy, svatby a také výcvikové kurzy pro školy.

 

  • Půjčovna koloběžek značky KOSTKA
  • Stolní tenis
  • půjčovna Segway
  • Billiard, šipky, stolní fotbal
  • Společenské hry
  • Venkovní posezení -možnost venkovního grilování a posezení na letní terase
  • Víceúčelové hřiště – na fotbálek, nohejbal či kroket. Součástí je také ohniště
  • Dětské hřiště – skluzavka, trampolína, houpačka, pískoviště
  • Wellness – vyhřívaný bazén, finská sauna

Rybaření

Pro milovníky rybolovu můžeme doporučit překrásnou 9ha přehradu, která je vzdálená od Hotelu Babská 14 minut jízdy autem. Pomůžeme Vám vyřídit povolenku k rybolovu, popřípadě Vám zapůjčíme profesionální kaprařskou výbavu k rybaření.

Golf

V srdci Moravskoslezských Beskyd, v druhé největší obci České republiky – Velkých Karlovicích, vyrostlo veřejné devítijamkové Golfové hřiště Horal s kvalitním zázemím a širokou škálou dalších služeb. Golf v Beskydech si opravdu užijete. Golfové hřiště se nachází v bezprostřední blízkosti Hotelu Babská. Golf si můžete zahrát i v zimním období, a to na špičkovém golfovém simulátoru.

Indoor tréninkový simulátor Aboutgolf

Špičkový trenažer Aboutgolf vyniká především jedinečnou grafikou a dokonalou virtuální simulací třiceti nejznámějších golfových hřišť. Zcela převratný systém IGE měření dráhy míčku i hole dodává dosud nevídané objemy naprosto přesných dat o všech klíčových charakteristikách vaší rány. Nejen, že naprosto přesně změří rychlost a vertikální i horizontální úhel letu míčku, ale také backspin a sidespin (přímo z rotace dimplů) a dokonce i vektor a dráhu hole. Své výsledky pak můžete porovnávat i s nejlepšími hráči PGA.

Simulátor nabízí reálné zobrazení třiceti světoznámých hřišť zpracovaných do nejmenších detailů. Na hřištích vidíte i stébla trávy hýbající se ve větru, mraky plující po obloze podle parametrů (síla a směr větru) nastavených před hrou, do detailu zpracované trojrozměrné stromy, odrazy paprsků od vodní hladiny nebo různé povětrnostní podmínky.

Translate »